Терморегулятори

Як вам уже відомо, разом з обігрівачами UDEN-S у системах опалення використовуються терморегулятори (термостати). Їх застосування дозволяє задавати і підтримувати необхідну температуру у кожній окремій кімнаті помешкання.

Термостат забезпечує:

  • Суттєву економію електроенергії: за умови правильних розрахунків системи опалення UDEN-S термостат забезпечує тривалість її роботи не більше 5-7 годин на добу.
  • Автоматизацію роботи усієї системи опалення або окремих обігрівачів – ви зекономите свій час і кошти на обслуговуючий персонал.
  • Підтримання мінімальної температури за тривалої відсутності людей у приміщенні, що досить зручно у випадку з заміськими, дачними будиночками чи на період відпусток, відряджень.
  • Перерозподіл потужності обігрівачів – система обігріву всієї квартири/будинку/офісу, як правило, буде вмикатися каскадно, а не одночасно, що значно зменшує навантаження на електромережу.

З обігрівачами UDEN-S можна використовувати будь-які механічні, електромеханічні чи електронні терморегулятори з можливістю програмування, реле часу тощо. Наші технічні спеціалісти найчастіше використовують механічні термостати 2-х торгових марок. Вони вже давно пройшли перевірку на наших об’єктах.

SEITRON TAM 011MI
seitron-tam-011_thumbПростий електромеханічний кімнатний терморегулятор використовується при встановленні обігрівачів UDEN-S комплектації “стандарт” (без шнура та вилки). Прилад оснащений датчиком температури, при досягненні якої замикаються/розмикаються комутаційні контакти. Температура задається поворотом регулятора на корпусі термостата та підтримується з точністю до 1°C.

 

terneo vt
terneo-vt_thumbКімнатний терморегулятор, використовується при встановленні обігрівачів UDEN-S комплектації «стандарт» (без шнура та вилки) у якості регулятора температури повітря у приміщенні. Конструктивна особливість терморегулятора – внутрішній датчик температури. Є можливість корекції показань термометра. Монтаж у стандартну монтажну коробку.
terneo rz
terneo-rz_thumbРозеточний терморегулятор, застосовується при монтажі обігрівачів UDEN-S комплектації «універсал» (зі шнуром та вилкою) для підтримання та контролю постійної температури повітря в середині приміщення. Простий та зручний у використанні: терморегулятор вмикається в розетку, а обігрівач підключається безпосередньо до нього.

 

terneo pro
terneo-pro_thumbАвтоматичний тижневий терморегулятор, що програмується, використовується при монтажі обігрівачів UDEN-S комплектації «стандарт» (без шнура та вилки). Має велику кількість налаштувань для зміни температури навіть за вашої відсутності. Можливо встановити шість інтервалів у будні дні та два – на вихідні. Датчик вмонтований.
Є функція блокування управління – захист від дітей.

 

terneo sen

terneo-sen_thumbСенсорний тижневий кімнатний терморегулятор, що програмується, використовується при монтажі обігрівачів UDEN-S комплектації «стандарт» (без шнура та вилки). Можливе встановлення шести інтервалів у будні дні та двох – на вихідні. Є функція блокування управління – захист від дітей. Датчик вмонтований.

 

 

 

Купити терморегулятори можна в компанії “Ідеал” у місті Тернопіль за адресою бульвар Шевченка, 1.